כאן תוכלו לקרוא על המלצות התלמידים שלנו

ההחלטה ללמוד נהיגה ב'טוב' הייתה באמת החלטה חכמה. זכיתי לשיעורי נהיגה הכי מקצועיים שיש עם מורה שיודע להיות גם רציני וגם כייפי בו זמנית. תכל'ס, נהנתי מכל רגע.
(אודי קשת, כפר סבא)

פעמיים עברתי מורה נהיגה עד שמצאתי את המורה שלי בבית ספר 'טוב'. לפני שהגעתי לכאן הייתי הכי לחוצה בעולם בזמן השיעורים והרגשתי שאני מבזבזת גם את הזמן שלי וגם את הכסף של ההורים. עכשיו עבר רק חודש ועוד שנייה יש לי כבר טסט!
(אורית אלפסי, רעננה)

שלוש פעמים נכשלתי בתיאוריה עד שהצטרפתי לקורס תיאוריה של 'טוב', היה גם כייף לבוא ללמוד וגם הצלחתי מכה ראשונה. תודה לכם חבר'ה.
(אלעד דגן, הוד השרון)

עוד המלצות ומכתבי תודה מפי תלמידנו

המלצות חמות

השתחררתי לפני שנה ושמעתי על הקורס מלגזות שלכם, שנמשך סך הכל יומיים!! עברתי אותו בקלות וקיבלתי רישיון. השבוע התחלתי עבודה מועדפת במפעל. אז תודה רבה, אין עליכם.
(אורי זכאי, סיירת גולני!!!)

החלטנו לצאת כל החבר'ה לטיול אופנועים ורק לי לא היה רישיון. חיפשתי באינטרנט ונפלתי על הבית ספר שלכם, מזל, תוך יומיים התארגנתי על רישיון ונסעתי עם כולם. אני ממליץ עליכם לכל מי שרוצה לעשות רישיון אופנוע במהירות.
(עדן בוקובזה, אריאל)

כולם כאן ילדים צעירים ואני כבר פנסיונרית אבל אכתוב בכל זאת כמה מילות תודה לבית הספר שלכם על היחס המדהים שקיבלתי כשבאתי בגילי המופלג לעשות רישיון נהיגה. על המורה המדהים ששידכתם לי, שהייתה לו כל הסבלנות שבעולם וגם על הצוות במשרד על המילה החמה והגישה הנעימה. אז תודה לכם שוב מקרב לב!
(פנינה כהן, מושב חגור)

חיפשתי לימוד נהיגה על משאית ומצאתי גם את הכי זול וגם לא ביוקר אצלכם בבית ספר. ממליץ לכל מי שרוצה ללכת על המקצוע הזה לבדוק אותכם ולהגיע לפגישה במשרד הנחמד שלכם.
(שגיא נחמני)

שני אחים שלי למדו אצלכם וגם אני באתי אחריהם להוציא כאן רישיון. הם עברו טסט שני ואני עשיתי זאת בטסט ראשון אחלה מקום. כדאי מאד לבוא.
(נתי חן, הרצליה)

עשיתי אצלכם גם קורס מלגזות וגם קורס מכונה ניידת, עכשיו בא לי רישיון על טרקטור או על אופנוע. בקיצור, אין עליכם!
(רמי אשור, קיבוץ שפיים)

נכשלתי במלא טסטים (לא מגלה כמה..) עד שהגעתי ללמוד ב'טוב', כאן עברתי בפעם הראשונה. תודה רבה על העזרה ועל זה שהצלחתם לגרום לי ליהנות מלנהוג.
(נועה כרמון, כפר סבא)