רישיון לטרקטור משא

מחפשים דרך להשיג רישיון לטרקטור משא בישראל? אתם במקום הנכון! כאן תמצאו את כל המידע הדרוש על קורס טרקטור משא, מהשלבים הראשונים של הגשת הבקשה ועד להכנה לטסט המעשי. כמו כן, דרכנו תוכלו לעבור את התהליך בבטחה ובקלות.

רישיון לטרקטור משא הנו רישיון המקנה לך לנהוג על: RZR – TOMCAR – MULE
ובכלל כל כלי רכב אשר מוגדר ברישיון שלו שהוא טרקטור משא

מהם התנאים להוצאת רישיון לטרקטור משא ?

1. התחלת לימוד מגיל 15.5.
2. מעבר בהצלחה של קורס לרישיון טרקטור

איך מוציאים רישיון לטרקטור משא ?

על מנת להוציא רישיון לטרקטור משא יש לעבור קורס רישיון לטרקטור

מהם השלבים המקדימים שעלי לעבור לפני כניסתי לקורס טרקטור ?

1. על מנת להוציא רשיון טרקטור יש להכנס לטופס בקשת הוצאת הרישיון המקוון (טופס ירוק) בקישור הזה ולבחור דרגה טרקטור 1 ולמלא את הצהרת הבריאות ולהגיש הבקשה המקוונת
2. לאחר הגשת הבקשה המקוונת (טופס ירוק) בקישור הזה יש לבצע בדיקת כשירות עיניים (ניתן לבצע זאת בתחנת הצילום)

לאחר מכן ניתן להתחיל קורס טרקטור

מה לומדים בקורס טרקטור משא ?

שלב 1 – שלב הלימוד העיוני : שלב הלימוד העיוני מתבצע בכיתת תיאוריה בהוד השרון , כאשר הוא מועבר ע"י מורה לטרקטור מורשה מטעם משרד הרישוי . זמן הלימוד נארך כשבוע. לאחר מכן התלמיד מקבל מאיתנו תעודת גמר חלק עיוני קורס טרקטור , עם תעודה זאת הוא רשאי לגשת למבחן התיאוריה. לאחר שעבר בהצלחה את מבחן התיאוריה רק אז ניתן להמשיך לשלב המעשי , שלב שיעורי הנהיגה על הטרקטורון והטרקטור.
שלב 2 – שלב הלימוד המעשי : שלב הלימוד המעשי מתבצע במגרש הטרקטור שלנו הממוקם במושב בקרבת הוד השרון. מגרש זה מאושר ע"י משרד הרישוי כמגרש ללימוד נהיגה על טרקטור. במגרש ביחד עם קבוצת התלמידים לומדים ומתרגלים נהיגה על טרקטור בשילוב עגלה ובנוסף לומדים נהיגה על טרקטורון. לאחר שהתלמידים מוכנים , בית הספר יזמין עבורם בוחן חיצוני של משרד הרישוי שיבצע את הטסט. עם מעבר בהצלחה של הטסט , תוך שבוע משרד הרישוי ינפיק עבור התלמידים את רישיון הנהיגה, לאחר שהרישינות יהיו מוכנים , ניתן יהיה לאסוף אותם מבית ספרנו.

הסניפים שלנו בפריסה ארצית:
צפון | מרכז | דרום

לפרטים נוספים והצטרפות לקורס הקרוב