טיפים ללומדי התאוריה

לימודי תאוריה – כיצד ללמוד בצורה יעילה

לימודי תאוריה בחינם

אין מה לעשות, הדרך אל רישיון הנהיגה רצופת לא מעט מכשולים. רבים מברי המזל המחזיקים ברישיון נהיגה יוכלו להעיד כי אחת החוויות הקשות שהם נאלצו לעבור לשם קבלת רישיון הנהיגה היא מבחן התאוריה. מדובר במבחן מיידע, בעל שלושים שאלות ושהמקום לטעויות בו הוא מועט ביותר. רק חמש טעויות מותר לעשות לאורך כל המבחן, על הטעות השישית תאלצו לשלם במבחן חוזר.

ואם כבר מדברים, גם המחיר לא זול כלל. משרד הרישוי יחייב אתכם לשלם לא מעט עבור מבחן התאוריה. אז כשעומדת מולכם משימה כל כך לא פשוטה שאתם צריכים לעבור למען מטרה נעלה, אין ספק שאתם צריכים להיצמד לשיטה. אז קבלו כמה טיפים שמאוד יעזרו לכם לעבור את מבחן התאוריה בשלום.

לימודי תאוריה – טיפים

1. אל תחכו לרגע האחרון: לצערנו הרב, מבחן התאוריה הוא תהליך שצריך להבין אותו מהייסוד. אין אפשרות לעבור את מבחן התאוריה ללא הבנה מעמיקה של החומר הנלמד. מדובר במבחן לא פשוט המכיל שאלות מכשילות. השיטה הטובה ביותר להצליח במבחן היא פשוט להבין את הבסיס, ובכדי לעשות זאת, אין ספק שזמן ותרגול יגדילו בהרבה את הסיכויים שלכם להצליח.

2. כל דקה חשובה: לימודי תיאוריה הם בראש ובראשונה תהליך. לצורך הצלחה בתהליך לימודי תיאוריה דרושה הזדהות מוחלטת אם הנהג. לימודי תיאוריה יכולים להיות פשוטים הרבה יותר אם פשוט תצליחו להבין בצורה בסיסית את מקומו של הנהג על הכביש, מה גורם לו לקחת החלטות, מה מניע אותו. שבו ליד נהגים, שוחחו איתם, תשאלו אותם על חווית הנהיגה, הם תמיד ישמחו לנדב לכם עוד ועוד מידע. 3. כל דקה חשובה: היתרון הגדול של לימודי תיאוריה הוא שאפשר ללמוד אותם בכל מקום, אפילו בשירותים. הצמידו אליכם חוברת לימודי תיאוריה. קראו בה בכל דקה פנויה שיש לכם.

3. לימדו גם בשירותים: תתפלאו, אך המקום האישי והפרטי הזה הוא מקום מצוין לצורך לימודי תיאוריה. תלו בו את מפת התמרורים, קחו אתכם חוברת לימודי תיאוריה, תרגלו שאלות והכי חשוב אל תנוחו אפילו לא לרגע.

4. תוכנות תיאוריה או ספרי תיאוריה: האינטרנט מציע לא מעט אתרים המכילים מידע על לימודי תיאוריה. אך לצערנו מאחר ומאחורי האתרים עומדים לא מעט אנשים שבינם לבין לימודי נהיגה אין הרבה במשותף יוצא שהרבה מהחומר שיש שם אינו עדכני ואף מטעה לפיכך הדרך הטובה ביותר ללמוד היא לגשת לבית הספר הקרוב לביתכם או המורה לנהיגה שלכם ולרכוש ממנו ספר תיאוריה או תוכנת תיאוריה מעודכנת וטובה המורים לנהיגה והבתי ספר לנהיגה עובדים עם הוצאות של תוכנות תיאוריה או ספרים שהם ידועים כנכונים ומעודכנים. טיפ קטן נוסף אם כבר עסקינן בספרי תאוריה או תוכנות אנו ממליצים לרכוש את התוכנות מאחר והיום מבחני התאוריה נעשים מול מחשב אין כמו ללמוד גם כן מהמחשב ולדמות בתוכנה מבחני תאוריה אמיתיים. בנוסף מחקרים הוכיחו כי למידה דרך המחשב יכולה לתרום לשיפור הזיכרון הצילומי הכה נחוץ בשלב למידת התאוריה. נצלו את העובדה כי לימודי תיאוריה דרך מחשב מאפשרים זכירה טובה יותר של החומר הנלמד.

5. הירשמו לקורס: בעבר אנשים חששו מאוד להירשם לקורס לימודי תיאוריה . היה נדמה כי מדובר במבחן בסיסי שכל אחד נאלץ לעבור. כיום הרי ידוע כי מי שמתורגל לתת משוב טוב במבחנים יוכל להצליח טוב יותר במענה על מבחן לימודי תיאוריה. קורס ממוקד של לימודי תיאוריה יוכל להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי שתעברו את הבחינה בשלום.

מזמינים אתכם לקרוא מידע נוסף על קורס תיאוריה

לאינפורמציה נוספת מענה על שאלות בנושא תאוריה ו/או רישום לקורס תיאוריה הקרוב שלחו לנו הודעה בפייס או התקשרו 09-7406620 או שלחו הודעה בתיבת הצור קשר

שתף פוסט זה

מידע נוסף

רשיון נהיגה
מידע כללי בנושא לימודי נהיגה

הדרך הבטוחה לרישיון נהיגה בהוד השרון

הוצאת רישיון נהיגה היא שלב חשוב ומרגש בחייו של כל אדם. בחירת מורה נהיגה בהוד השרון יכולה להיות ההחלטה החשובה ביותר בדרך לקבלת הרישיון. במאמר

עלות רשיון נהיגה על משאית
מידע בנושא רישיון למשאית עד 12 טון

מחיר רישיון נהיגה למשאית עד 12 טון

הוצאת רישיון למשאית עד 12 טון היא תהליך חשוב ומקיף שכולל מספר שלבים ועלויות שונות. אם אתם שוקלים להוציא רישיון נהיגה למשאית, חשוב להכיר את

דילוג לתוכן