רישיון לטרקטור

רישיון לטרקטור עושים בבית ספר לנהיגה טוב ,למה? 

1. לא על חשבון זמנך היקר – יש אפשרות לבצע את לימודי הטרקטור בשעות אחה"צ כך שאם אתה תלמיד תיכון ,או אדם עובד שעות הקורס טרקטור לא יבואו על חשבון הלימודים או העבודה .

2.  חוסכים לך כסף –  אצלנו תקבל את הצעת המחיר החסכונית ביותר בארץ, נתנו לך הצעה טובה יותר להוצאת רישיון לטרקטור?  ניתן לך 100 ש"ח פחות!

3. פריסת תשלומים נוחה – אצלנו יש אפשרות לפריסה של עד 18 תש' באשראי.

4. תלמד עד שתוציא רישיון לטרקטור – אנו מתחייבים במסגרת הלימודים ללמד אותך ולבצע לך כמה שיעורים שתצטרך עד שתעבור טסט ותקבל את רישיונך.

 כל מה שרצית לדעת על איך מוציאים רישיון לטרקטור

מהם השלבים להתחלת לימוד נהיגה לטרקטור ? 

1. הוצאת טופס ירוק לדרגה 1 (טרקטור)  בתחנת הצילום הקרובה

2. על גבי הטופס יש למלא כשירות עיניים ניתן לבצע במקום ולאחר מכן לגשת עם הטופס לרופא משפחה שימלא את השאלון הרפואי על גבי הטופס הירוק.

3. עכשיו ניתן להתחיל את החלק העיוני של הקורס, בסיום החלק העיוני תקבל תעודת סיום חלק עיוני ועם זה תיגש לבצע את מבחן התיאוריה.

4. לאחר שעברת בהצלחה את מבחן התאוריה לטרקטור ניתן להתחיל את השלב המעשי אשר בסיומו יתבצע לך טסט ע"י בוחן של משרד הרישוי שיגיע למגרש הלימוד לבחון אותך.

כיצד הקורס רישיון לטרקטור מתבצע ?

הקורס טרקטור מתחלק לחלק עיוני ולחלק מעשי:

החלק העיוני – מתבצע בכתת תיאוריה מלווה במורה לנהיגה לטרקטור אשר יעביר את החומר הנלמד על גבי מצגת מולטימדיה מתקדמת.  בסיום המפגשים יחולק לך תעודת סיום חלק עיוני לקורס טרקטור עם תעודה זאת יהיה באפשרותך  לגשת לבצע את מבחן התיאוריה בתחנות הפזורות ברחבי הארץ הקרובים לבית.

החלק המעשי – עם סיום החלק העיוני ומעבר בהצלחה של מבחן התאוריה ניתן להתחיל את החלק המעשי,החלק המעשי מתבצע במגרש מורשה מטעם משרד התחבורה לביצוע לימודי טרקטור , ומתקיים בשעות הצהרים/אחה"צ. (לקבוצות, מפעלים וחקלאים ניתן לבצע בשעות הבוקר). לאחר מס' מפגשים שבהם התלמידים לומדים ומוכנים לטסט אנו מזמינים טסטר של משרד הרישוי שיבצע את הטסט. תשובות תקבל אחה"צ במידה ועברת תקבל את רישיונך תוך שבוע ממשרד הרישוי.

מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נהיגה לטרקטור ?

גיל 15.5 ניתן להתחיל את  שיעורי הנהיגה העיוניים  וגם את  שיעורי הנהיגה המעשיים.

גיל 16 ניתן לגשת לטסט ולקבל רישיון לטרקטור

על איזה כלים אני יכול לנהוג עם רישיון לטרקטור ? 

רישיון טרקטור מקנה לך רישיון גם על הכלים הנ"ל :

כל סוגי הטרקטורונים/טרקטור משא:

 

tomcar
תומקאר – TOMCAR
MULE
מיול – MULE
rainger
ריינג'ר – Ranger

 

RZR
RZR 

 

שאלות נפוצות נוספות:

שאלה: אני בן 16 האם מותר לי לנהוג בכביש על ה – TOMCAR – RZR –  RANGER – MULE  – מיול – ריינג'ר-  RZR – תומקאר ?

תשובה: תלוי בסוג הרישיון רכב. אם ברישיון הרכב של הכלי הוא מוגדר כטרקטור משא אינך יכול לנהוג בו בכביש,אך אתה כן תוכל לנהוג בשטח עפר מושב או קיבוץ ולחצות כבישים לרוחב ממש כמו טרקטורון. לעומת זאת אם ברישיון הכלי הוא מוגדר כטרקטור תוכל לנהוג בחופשיות בכביש. ישנם מס' כלים כאלו בשוק צריך פשוט למצוא אותם.

שאלה: האם אני חייב ללמוד בכיתה את החלק העיוני של הקורס טרקטור או שאני יכול ללמוד בבית ולגשת לבד למבחן התאוריה ?

תשובה: לא! על מנת שיקבלו אותך למבחן התאוריה עלייך להיות מצויד בתעודה שהשתתפת וסיימת בהצלחה קורס טרקטור חלק עיוני,ללא תעודה זאת לא תתקבל למבחן התיאוריה.

שאלה: האם רישיון טרקטור תופס גם לטרקטור הצהוב/לבן עם הכף ? 

תשובה: לא! הטרקטור עם הכף מוגדר כרישיון למכונה ניידת ולקבל רישיון לכלי זה יש לבצע קורס מיוחד למכונות ניידות

שאלה: יש לי רישיון לרכב האם אני צריך לעשות שוב תיאוריה לטרקטור ?

תשובה: כן, אין קשר בין הרישיונות הקודמים שיש לך לבין הרישיון לטרקטור. לקורס טרקטור חייב לבצע מבחן תיאוריה וזאת ניתן לבצע רק לאחר השתתפות בלימוד החלק העיוני בכתת קורס הטרקטור וקבלת תעודת סיום חלק עיוני.

 

חדש!! סניף נוסף ללימודי נהיגה על טרקטור/טרקטורון/מכונה ניידת/מלגזות נפתח בדרום הארץ באשכול – מושב תלמי אליהו!  מלמדים אותך עד הרישיון!

לשאלות נוספות, הרשמה לקורס רישיון לטרקטור הקרוב וקבלת הצעת מחיר שתחסוך לך זמן וכסף

 

תתקשר עכשיו – 09-7406620 

 

 או למספר 052-5205343

 

 

רישיון לטרקטור וטרקטורון